O nas


Serwis WEOL, to portal, a może inaczej, to platforma, która zrzesza wielu fanatyków gry Winning Eleven 2002, która kryje się pod nazwą WEOL, czyli Winning Eleven Oline League. Każda gra oczywiście ma swoją historię. Zaś historia nas i tej gry została zapoczątkowana już na początku 2002 roku na stronie issonline.pl, a potem została wznowiona pod nową nazwą w 2007 roku i wtedy rozpoczęła się nasza prawdziwa przygoda, która trwała do 2016. Zaś teraz ją wznawiamy od 2017 roku na nowo i co z tego wyjdzie tego nie wie nikt, ale liczymy na wymierne efekty, by powrócić na szczyt wraz z grą WEOL (WE'17 10.0 CT) Na tym portalu, który został stworzony będziemy teraz łączyli ze sobą dwie główne kompetencje – nowa jakość i reklama, które z pewnością pozwolą nam odnowić naszą pozycje na scenie piłkarskich gier.


Poniżej zaś przedstawiamy Wam kilka słów o dawniejszych serwisach, które były naszym udziałem. Oto i one:


issonline.pl - WE 2002

WE 2002 - issonline.pl
Początki serwisu WE 2002

Jak zawsze początki historii są trudne, ale to właśnie tutaj zostały one zapoczątkowane, to przez serwis issonline.pl rozpoczeliśmy pierwsze zmagania w grę WE 2002, które były historyczne. Redakcja strony jaka wtedy istniała, to zlepek wielu ciekawych osobistości, których tak łatwo się nie da zapomnieć. Hmmm... a o kim tu pisze? Pisze o takich userach jak: amar, Aros, Bakel, Brat_N, GuTTeD, JAACA, kostek, kemot, Key, korzen, manner, mino, Mortin, norek, Orange_91, Raffels, Reggy, siano, shaigan, snake, snok3r, T-Mac, torin, tV2, whan i wielu innych.


weol.org - WEOL

WEOL - weol.org
Pełne rozwinięcie historii serwisu WEOL

Ta strona medalu dalszego ciągu serwisu WE 2002 była zupełnie inna. Tutaj Wszystko zostało zapoczątkowane w 2007 roku przez kilku userów, których można spamiętać na palcach jednej ręki, ale wymienie głównie osoby, które to zapoczątkowy, a więc chodzi tutaj o takich userów, jak:

- Aros (twórca rankingu),
- Czarny (twórca serwisu - założyciel),
- khalee (twórca szaty graficznej),
- karol_pomarancza (twórca strony),
- tom21 (twórca dodatków do gry WE 2002 pod nazwą WEOL)

Wielu innych ludzi też tu się przwinęło, ale o nich kiedyś może jakąś historię stworzymy jeśli tylko zechcą z nami o tym porozmawiać, a póki co, to mogę dodać, że administratorów, moderatorów, helperów, supportów było wielu. A co się ze wszystkim stało? Tego nie wie nikt. Z całego serwisu na placu boju pozostałem ja sam, czyli Giggsy, który zamykał całą historię tego serwisu w 2016 roku. Co zaś dalej się miało wydarzyć? Tego nie wiedział nikt.


weol.com.pl - WEOL

WEOL - weol.com.pl
Nowa historia serwisu WEOL

W tym przypadku serwisowego szaleństwa z serwisem WE 2002 ma to się wszystko inaczej, bo tutaj nowa historia się będzie pisać. Pod nowym logiem z tą samą nazwą, ale pod inną redakcją, a kto w jej skład wchodzi? Póki co tylko nasz jakże stary niezawodny administrator Giggsy, który dalej toczy walkę o dobre imię WE 2002. Jak się ogólnie losy tego serwisu, który wkracza ponownie na salony potoczą? To tego nie wie nikt, ale liczę, że możemy osiągnąc sukces. Także niech historia naszego portalu WEOL pod nową nazwą weol.com.pl się pisze i pokażmy na co nas stać.